مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان جنوبی:
بیرجند- مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۴۴ پروژه مدرسه سازی با ۱۴۴ کلاس درس در استان افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
کد خبر: ۱۰۹۱۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷ 06 February 2023

به گزارش تابناک خراسان جنوبی، محمود چاوشان در  این رابطه اظهار کرد: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴۴ پروژه نوسازی و تجهیز مدارس شامل ۱۴۴ کلاس درس در خراسان جنوبی افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان جنوبی بیان‌کرد: این پروژه‌ها ۱۶ هزار و ۱۶۸ متر مربع زیر بنا دارد و اعتبار هزینه شده برای آن ۳۹ میلیارد تومان بوده است.

چاوشان با اشاره به اینکه از این ۱۳۹ میلیارد تومان مبلغ ۵۸ میلیارد تومان آن توسط خیرین نیک‌اندیش تأمین شده است، گفت: از ۴۴ پروژه تعداد چهار پروژه کلنگ زنی و بقیه افتتاحی است.

وی با بیان اینکه اینکه این پروژه‌ها در اکثر شهرستان‌های خراسان جنوبی از جمله بیرجند، سربیشه، خوسف و درمیان وجود دارد، افزود: بسیاری از این پروژه‌ها افتتاح شده و برخی دیگر نیز در روزهای آتی از دهه فجر افتتاح می‌شود.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان جنوبی بیان‌کرد: امروز پروژه یک مدرسه در حسین آباد بیرجند و کلنگ زنی مدرسه ۱۲ کلاسه در سایت اداری بیرجند را خواهیم داشت.

چاوشان یادآور شد: فردا نیز یک مدرسه شش کلاسه در درح افتتاح می‌شود که امیدواریم این پروژه‌های مدرسه سازی در عدالت آموزشی نقش آفرین و مبارک همه دانش آموزان خراسان جنوبی باشد.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار