کشف بیش از 82 کیلو تریاک در نهبندان

در بسته خبری امروز پلیس خراسان‌جنوبی در جریان اخباری با عناوین کشف ۸۲ کیلوگرم مواد مخدر در نهبندان و توقیف ۳ تن مرغ زنده بدون مجوز در سرایان قرار می‌گیرید.
کد خبر: ۱۱۳۹۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۰ 20 November 2023

به گزارش تابناک خراسان جنوبی؛ در بسته خبری امروز پلیس خراسان‌جنوبی در جریان اخباری با عناوین کشف ۸۲ کیلوگرم مواد مخدر در نهبندان و توقیف ۳ تن مرغ زنده بدون مجوز در سرایان قرار می‌گیرید.

سرهنگ حسین عرب، فرمانده انتظامی نهبندان اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی سهل آباد این فرماندهی هنگام کنترل محور اصلی به یکدستگاه خودروی سواری کوئیک و یک‌دستگاه خودروی کامیون باری کاویان که از سمت زاهدان به بیرجند در حرکت بودند مشکوک و خودرو‌ها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی نسبت به بازرسی خودرو‌ها اقدام کردندکه در بازرسی از خودرو کوئیک ۴۱ کیلو و ۷۰۰گرم و در بازرسی از خودروی کامیو ۴۰ کیلو و ۷۵۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی نهبندان اضافه کرد: مأموران در این رابطه م ۸۲ کیلو و ۴۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف، ۲دستگاه خودرو را توقیف و ۳نفر متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

توقیف ۳ تن مرغ زنده بدون مجوز در سرایان

سرهنگ مهدی شکوهی راد، فرمانده انتظامی سرایان هم گفت: مأموران انتظامی این شهرستان سرایان هنگام گشت زنی و کنترل محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون که از خراسان رضوی به مقصدزاهدان درحرکت بوده مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو، هزار و ۵۹۰ قطعه مرغ گوشتی به وزن حدود ۳تن و ۴۲۰ کیلو گرم مرغ زنده غیرمجاز بدون مجوز بهداشتی به ارزش ۳ میلیارد۳۳۹ ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سرایان بیان کرد: ماموران در این خصوص یک دستگاه کامیون توقیف و یک نفر متهم دستگیر کردند که متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار