مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی گفت: ۹۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه بانکی برای درمان زوج‌های نابارور در خراسان جنوبی پرداخت شد.
کد خبر: ۱۱۶۳۲۵۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۰ 19 April 2024

به گزارش تابناک خراسان جنوبی، مجتبی موسوی، امروز ۳۰ فروردین به رسانه‌ها گفت: این تسهیلات سال گذشته به صورت قرض الحسنه و با بازپرداخت ۳ ساله برای کمک به درمان زوج‌های نابارور پرداخت شد.

موسوی، سقف پرداخت این تسهیلات برای زوج‌ها را ۱۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این زوج‌ها از طریق مراکز بهداشت شناسایی می‌شوند و تحت درمان قرار می‌گیرند.

وی افزود: اهدای ۱۶۹ فقره تسهیلات ایران جوان شامل کارت هدیه، سپرده بلند مدت و وام قرض الحسنه به زوج‌های جامعه هدف است که از سال ۱۴۰۱ تاکنون صاحب فرزند شده اند. هم‌چنین ۱۰ فقره بسته حمایتی شامل بسته لبخند، مادری کارت هدیه و شش ماه پوشک مصرفی نوزادان به خانواده‌هایی که از سال ۱۴۰۱ تاکنون صاحب فرزندان چندقلو شده اند، اهدا شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی افزود: اهدای ۸۰ بسته پوشک بهینه پارچه‌ای به خانواده‌های دارای بیش از سه فرزند نیز انجام شد.

موسوی، اهدای ۲۳ تندیس، لوح و کارت هدیه به خانواده‌های دارای چهارفرزند در قالب طرح ملی شکوه مادری را از دیگر اقدامات این نهاد در سال گذشته برشمرد.

برچسب ها: خراسان جنوبی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار