هیچ پرونده تخلف انتخاباتی درسیستم قضایی خراسان جنوبی ثبت نشده است

دادستان عمومی و انقلاب بیرجند گفت: تا به امروز هیچ پرونده تخلف انتخاباتی درسیستم قضایی خراسان جنوبی ثبت نشده است.
کد خبر: ۱۱۷۲۶۶۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۱ 24 June 2024

به گزارش تابناک خراسان جنوبی، حجت الاسلام علی نسایی زهان صبح دوشنبه ۴ تیر در ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی خراسان جنوبی اظهار کرد: در ایام انتخابات دشمنان داخلی و خارجی به دنبال این هستند که نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه دهند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان جنوبی بیان کرد: این درحالی است که از برکت نظام جمهوری اسلامی اتفاقات بسیار خوبی در بخش‌های مختلف رقم خورده است و مشکلات را نیز با تلاش مستمر رفع خواهیم کرد.

نسایی ادامه داد: همه دستگاه‌های اجرایی و اطلاعاتی باید در یک آماده باش کامل باشد که در صورت وجود مشکل احتمالی با همکاری به سرعت رفع شود.

وی با بیان اینکه پرونده تخلف انتخاباتی در سیستم قضائی خراسان جنوبی ثبت نشده است، گفت: دستگاه قضائی با هر فرد یا گروهی که بخواهند دست به تحرکات خلاف قانون چه قبل و چه بعد از انتخابات بزند، برخورد خواهد کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان جنوبی اظهار کرد: طرفداران نامزد‌ها در خراسان جنوبی حق ندارند قبل از اعلام نتیجه انتخابات توسط دستگاه‌های ذی ربط اعلام پیروزی کنند.

نسایی یادآور: اگر نمایندگان نامزد‌ها در محافل و سخنرانی‌های خود در خراسان جنوبی اعلام نتیجه کنند با آن‌ها برخورد خواهد شد و دلیل ندارد قبل از برگزاری انتخابات و رأی گیری و …اعلام پیروزی شود.

وی گفت: همه تلاش ما بر این است که مردم خراسان جنوبی مشارکت بالای ۹۰ درصدی در انتخابات داشته باشند و فرد اصلح را به عنوان رئیس قوه مجریه انتخاب کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار