مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: در مراحل طرح کالابرگ فجرانه، مردم استان هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان خرید کردند.
کد خبر: ۱۱۶۵۵۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۱ 05 May 2024

به گزارش تابناک خراسان جنوبی، اشرفی در برنامه پرسمان صدا و سیمای استان گفت: طرح فجرانه در سه مرحله برای حمایت از خانواده‌های دهک یک تا ۷ یارانه بگیر که ۷۸ درصد جمعیت استان را شامل می‌شوند اجرایی شد و در قالب آن ۲۲۰ هزار تومان اعتبار فجرانه برای هر نفر شارژ می‌شد.
وی افزود: بالغ بر ۴ هزار فروشگاه خرد، محلی و منطقه‌ای در استان در این طرح مشارکت دارند و خانوار‌های مشمول تاکنون هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان در این طرح فجرانه خرید کرده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از فروشگاه‌ها می‌خواهیم که عین ۱۱ قلم کالای تعیین شده را عرضه کنند و از فروختن کالا‌های دیگر در این طرح خودداری کنند؛ برخی از صاحبین فروشگاه‌ها از دیر برگشت کردن اعتبار خرید به حساب هایشان گلایه‌مندند که موضوع را پیگیری کردیم تا مبلغ ظرف همان ۳ روز تعیین شده به حسابشان برگردد.

اشرفی افزود: در مورد اینکه این طرح ادامه می‌یابد یا نه بر اساس بخشنامه‌ای که از طرف وزارت اعلام شود پیش می‌رویم و با توجه به استقبال مردم پیگیریم که این طرح را ادامه دار کنیم.

برچسب ها: خراسان جنوبی‌
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار