300 میلیون تسهیلات برای کارگاههای صنعتی و تولیدی
در مدت ۸ ماه اول امسال ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات توسط بسیج خراسان جنوبی برای ۲۵ کارگاه اقتصاد مقاومتی پرداخت شده است. همچنین کارگاه اقتصاد مقاومتی بافت فرش و تابلو فرش در ادامه برنامه اقتصاد مقاومتی افتتاح گردید.
کد خبر: ۵۲۷۳۳۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴ 21 November 2017

تابناک خراسان جنوبی: به نقل از تسنیم، سرهنگ غلامرضا فلاحی ظهر امروز در مراسم افتتاح کارگاه اقتصاد مقاومتی بافت فرش و تابلو فرش اظهار داشت: حضور زنان در عرصه اقتصادی و بافت فرش می‌تواند کمکی برای درآمد خانواده‌ها باشد.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی افزود: جنگ واقعی تحریم و گرفتن عرصه‌های کار، فعالیت و فناوری در داخل کشور است و امروز دشمن تلاش دارد تا به اقتصاد کشور فشار بیاورد تا مردم دچار مشکل شده و از نظام دلزده شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: باید از ظرفیت‌های موجود حداکثر استفاده را برای تقویت اقتصاد کشور برد و بر تولید داخلی تکیه شود.

فلاحی افزود: از ابتدای امسال 25 کارگاه اقتصاد مقاومتی در بیرجند راه‌اندازی شده است که امروز همزمان با هفته بسیج کارگاه اقتصاد مقاومتی بافت فرش و تابلو فرش در روستای علی آباد لوله افتتاح شد که در حال حاضر در این کارگاه 12 نفر در حال آموزش هستند.

وی اظهار داشت: از ابتدای سال 140 میلیون تومان تسهیلات برای این کارگاه‌ها در زمینه حوله بافی، پرورش زالو، پرروش شترمرغ، کارگاه خیاطی و فرش بافی پرداخت شده است.

فلاحی افزود: تا پایان امسال وام‌های بیشتری برای ایجاد و راه‌اندازی کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در بیرجند پرداخت می‌شود که در مدت 8 ماهه امسال 300 میلوین تومان تسهیلات برای ایجاد 25 کارگاه صنایع تبدیلی در زمنیه خشک کردن و بسته بندی زرشک پرداخت شده است.


منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار