اخبار کوتاه ورزشی خراسان جنوبی
برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در سرایان، اجرای ورزش صبحگاهی با حضور پدربزرگها و مادربزرگها در سربیشه، برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان بسیجی در سرایان و اجرای همایش موتورسواران قانونمند در بیرجند از جمله عناوین خبرهای کوتاه خراسان جنوبی است.
کد خبر: ۳۰۷۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶ 06 October 2016


به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خراسان جنوبی، محمدامین ارفعی از برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان سرایان خبر داد.

رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان سرایان اظهار داشت: این همایش با همکاری اداره ورزش و جوانان، هیئت همگانی، ناحیه مقاومت سپاه، از میدان بسیج سرایان به سمت پارک پامچال برگزار شد.

وی افزود: این همایش با حضور بیش از 700 نفر و جوایز ارزنده از قبیل کمک هزینه سفر کربلا، مشهد مقدس و دوچرخه و تعداد زیادی جوایز دیگر انجام شد.

ورزش صبحگاهی با حضور پدربزرگها و مادربزرگها در پارک بانوان سربیشه برگزار شد

صبح امروز همایش فرهنگی و ورزشی سالمندان و کودکان با همکاری اداره ورزش و جوانان و شبکه بهداشت و درمان و مهد کودک و پیش دبستانی جوانه‌های قرآن شهرستان سربیشه با حضور جمعی از سالمندان و کودکان در محل پارک بانوان این شهر برگزار شد.

در این همایش پس از اجرای ورزش صبحگاهی توسط کارشناس ورزش اداره ورزش و جوانان از شرکت‌کنندگان پذیرایی و به قید قرعه جوایزی به آنها اهدا شد.

مسابقات ورزشی ویژه بانوان بسیجی در سرایان برگزار شد

مسئول ورزش بانوان شهرستان سرایان اظهار داشت: این مسابقات در رشته‌های تیراندازی، دارت، پیاده‌روی و کوه‌پیمایی به پاس ایثار و رشادتهای دلاوران بسیجی دوران زرین دفاع مقدس و همچنین جهت تقویت روحیه نشاط و شادابی برگزار شد.

راضیه رمضانی تصریح کرد: این مسابقات با شرکت  25 نفر بین حلقه‌های صالحین برگزار شد و قلی‌زاده، ناصری و مقیمی نفرات اول تا سوم شدند.

وی افزود: همچنین مسابقات دارت با شرکت 20 نفر در سالن ورزشی شهید صیفی برگزار شد و حداد، راحت و مقیمی نفرات برتر معرفی شدند.

کارشناس بانوان اداره ورزش و جوانان گفت: همایش پیاده‌روی و کوه‌پیمایی بانوان بسیجی نیز با شرکت بیش از 50 نفر در مسیر کوه‌های شمال سرایان  با صرف صبحانه، برنامه‌ای متنوع و سخنرانی برگزار شد و در پایان به قید قرعه به پنج نفر جوایزی اهدا شد.

مسابقه دارت و طناب‌کشی به مناسبت روز دامپزشکی در نهبندان برگزار شد

به مناسبت روز ملی دامپزشکی مسابقه دارت و طناب‌کشی با حضور فرماندار و کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان نهبندان برگزار شد.

علوی‌نژاد، علی‌رضایی و اکبرزاده به ترتیب موفق به کسب مقامهای اول تا سوم در این دوره از مسابقات را کسب کردند.

برگزاری ورزش صبحگاهی پرسنل نیروی انتظامی شهرستان نهبندان

به مناسبت هفته نیروی انتظامی ورزش صبحگاهی با حضور پرسنل نیروی انتظامی در بوستان بسیج شهرستان نهبندان برگزار شد.

این مراسم که با اجرای حرکات نرمش، هوازی و استقامتی و مسابقه طناب‌کشی انجام شد، این برنامه به همت نیروی انتظامی شهرستان و اداره ورزش و جوانان نهبندان برگزار شد.

همایش موتورسواران قانونمند در شهرستان بیرجند برگزار شد

روز گذشته همایش موتورسواران قانونمند در شهرستان بیرجند برگزار شد در این همایش رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در سخنانی موارد ایمنی را به موتورسیکلت‌سواران متذکر شد و نکاتی را در خصوص رانندگی صحیح بیان کرد.

وی با بیان اینکه آداب، رسوم، سنن و هر آنچه که ساخت بشر باشد فرهنگ است افزود: وقتی ابزار و تکنولوژی برای استفاده انسانها ساخته می‌شود لازم است که استفاده از آن فرهنگ‌سازی شود تا به صورت اصولی و صحیح مورد استفاده قرار بگیرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با تأکید بر ارتقای فرهنگ استفاده از موتورسیکلت خاطرنشان کرد: در شهرستان بیرجند از وسیله نقلیه موتورسیکلت بیشتر استفاده می‌شود و به این جهت برگزاری این چنین همایشی ضروری است.

موتورسواران در این همایش مسیر میدان دانشگاه آزاد تا راهنمایی و رانندگی استان واقع در سایت اداری را طی کردند و در پایان مراسم به موتورسواران قانونمند حاضر در همایش کلاه ایمنی اهدا شد.

میلاد بهروزیان قهرمان مسابقات پینگ‌پنگ امید استان شد

مسابقات قهرمانی پینگ‌پنگ امید استان خراسان جنوبی در سالن شهید سرحدی بیرجند برگزارشد.

میلاد بهروزیان در این دوره از مسابقات قهرمان شد مهدی عشقی به عنوان دوم رسید و علی بخشی و مهدی وداد به طور مشترک سوم شدند.

نفرات برتر جهت حضور در رده آقایان عشقی و ابراهیم آبادی و شرکت در مسابقات کشوری رده امید ماههای مهر، آبان و آذر انتخاب شدند.

امیرحسین عباسپورفرد قهرمان مسابقات پینگ‌پنگ جوانان خراسان جنوبی

امیرحسین عباسپورفرد قهرمان مسابقات پینگ پنگ جوانان استان خراسان جنوبی شد مسابقات قهرمانی پینگ‌پنگ جوانان استان با حضور 26 بازیکن از شهرستانهای بیرجند، قاین و فردوس برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، امیرحسین عباسپور فرد اول شد علیرضا تهوری دوم شد و علی بذرافشان از فردوس و آرمین عبدالهی از بیرجند مشترک سوم شدند.

نفرات برتر جهت حضور در شیفت آقایان عشقی و ابراهیم آبادی و شرکت در مسابقات کشوری جوانان سه ماهه مهر، آبان و آذر 95 انتخاب شدند.

همایش ورزش صبحگاهی کارکنان ناجا در بیرجند برگزار شد

به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش ورزش صبحگاهی کارکنان نیروی انتظامی در بوستان توحید شهرستان بیرجند برگزار شد در این مراسم از چند خانواده شهدای نیروی انتظامی با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

مهدی عجمی‌نژاد معاون توسعه امور ورزش خراسان جنوبی، محمدحسین خسروی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، حسینی رئیس هیئت همگانی استان و عرفی رئیس هیئت همگانی شهرستان بیرجند در این همایش حضور داشتند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار