۹ هزار و ۲۲۰ دانش آموز در خراسان جنوبی آموزشهای هلال احمر را فراگرفتند.
کد خبر: ۱۰۱۲۵۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸ 29 November 2021


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در حاشیه اجرای مانور سراسریبهره مندی ۹ هزار دانش آموز از آموزش‌های هلال احمر زلزله و ایمنی مدارس در دبیرستان دخترانه هاجر شهر بیرجند گفت: این مانور همه ساله به عنوان بزرگترین فعالیت آموزش همگانی در حیطه ایمنی مدارس در برابر زلزله، برنامه ریزی و اجرا می‌شود.
فائزه موهبتی با بیان اینکه مانور امسال با شعار «آمادگی در برابر زلزله در شرایط پاندمی» برگزار می‌شود، افزود: در اجرای این برنامه تلاش شده تا با محوریت ایمنی در برابر زلزله در مدرسه و خانه، اطلاعات جامعی به مخاطبان مانور ارائه شود که با فراگیری آن مطالب بتوانند در مقابل زلزله احتمالی از آمادگی لازم برخوردار شوند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با توجه به رنگ بندی شهرستان‌های مختلف توسط ستاد ملی کرونا، این مانور به صورت حضوری و مجازی از طریق شبکه شاد برگزار شد، گفت: در این راستا فایل‌های آموزشی در شبکه شاد برای دانش آموزان تهیه و ارائه شده است.
وی با اشاره به اجرای مانور سراسری زلزله و ایمنی در هشتم آذرماه سال جاری در مدارس استان به صورت حضوری و مجازی، عنوان کرد: ارائه آموزش‌ها محدود به بازه زمانی خاصی نیست و در صورت درخواست مدارس، هلال احمر آمادگی لازم برای آموزش دانش آموزان را دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار